pon. Kwi 19th, 2021

Pościel muślinowa

Kocyki dla dzieci

Miś – przyjaciel małego człowieka

2 min read

Wśród pluszaków i różnego rodzaju maskotek misie zajmują szczególne miejsce – można by powiedzieć, że panują niepodzielnie od pokoleń. Często pierwszy miś (choć czasami gdzieś głęboko schowany) towarzyszy swojemu właścicielowi… całe życie. Misie po prostu są stworzone do tulenia i darzone sympatią przez wszystkich bez wyjątku. Już od pierwszych chwil… Maskotki, a zwłaszcza misie, są też częstym prezentem dla malucha. Jednak w pierwszych miesiącach życia noworodki czy niemowlęta nie interesują się pluszakami – najbardziej ich uwagę pochłania najbliższe otoczenie. Dlatego dobrym pomysłem jest poduszka miś  dla niemowląt – to znakomite zastępstwo dla tradycyjnej pluszowej maskotki. Taka poduszka świetnie sprawdza się podczas spaceru – ułożona w wózku amortyzuje wstrząsy.

Poduszka miś – ukochana przytulanka

Estetyczna i kolorowa poduszka miś z czasem może się stać ulubioną przytulanką malucha. Zwłaszcza gdy (ok. 12 miesiąca życia dziecka) będzie mogła trafić do łóżeczka jako część pościeli. Poduszki dla niemowląt są szyte ręcznie i bardzo lekkie, co zapewnia bezpieczeństwo korzystania z nich. Naturalne materiały, jak włókna bambusowe (odporne na wilgoć) czy muślin (niezwykle przyjemny w dotyku i delikatny) dodatkowo zapewniają higienę korzystania.

Od jakiego czasu dziecko może mieć poduszkę w łóżeczku?

Naczelną zasadą, jaką należy się kierować, podejmując decyzję o tym, kiedy włożyć do łóżeczka malucha poduszkę, jest to, czy dziecko samo potrafi już zmieniać pozycję. Wtedy poduszka miś może z powodzeniem stać się kompletem z kołderką.

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.