pon. Kwi 19th, 2021

Pościel muślinowa

Kocyki dla dzieci

Jaki prezent dla noworodka?

2 min read

To pytanie nurtuje wiele osób, które chcą odwiedzić świeżo upieczonych rodziców i ich pociechę. Wybór jest dość duży, ale ciężko czasami dokonać dobrego wyboru. Najlepiej, żeby prezent był praktyczny, estetyczny i służył zarówno dziecku, jak i rodzicom. Bo jak wiadomo, lista potrzebnych rzeczy jest bardzo długa i nierzadko ich zakup wiąże się z dużymi wydatkami. Dlatego większość rodziców jest bardzo zadowolona z praktycznych prezentów, z których korzysta także ich pociecha. Wszelkie rzeczy, które  ułatwiają opiekę nad noworodkiem, sprawią rodzicom ogromną radość.

Rożek muślinowy – komfort i bezpieczeństwo malucha

Jako prezent znakomicie sprawdzi się rożek muślinowy. Ułatwia on rodzicom bezpieczne noszenie noworodka, gdy brak im jeszcze wprawy. Jest też niezwykle pomocny podczas karmienia dziecka. Dlaczego właśnie rożek muślinowy, a nie każdy inny? Odpowiedź jest prosta – muślin to po prostu bardzo miły i delikatny materiał. Doskonały dla delikatnej skóry noworodka, który nawet ciasno opatulony, będzie miał komfort termiczny i nie przegrzeje się. Wspomniane wyżej „opatulenie” rożkiem muślinowym zapobiega sturlaniu się ruchliwego niemowlaka, gdy położymy go na przykład na kanapie.

Prezent dla dziewczynki i chłopczyka

Rożek muślinowy może być znakomitym prezentem zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki. Kolory materiałów i wzory są bardzo zróżnicowane, niektóre z rożków muślinowych mają małe chwosty: błękitne lub różowe, które informują o płci malucha. Nie ma obaw, że rożek muślinowy jest prezentem na krótki czas – gdy dziecko podrośnie, rożek znakomicie będzie się nadawał jako materacyk do łóżeczka albo minimata.

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.